Повербанк Baseus Powerbank PPJL 00001 Elf Digital Display Fast Charging 65W 20000 mAh

- Немає в наявності
- Код: 37848
4 997 ₴
+380 (63) 938-81-81
Lifecell
- +380 (98) 122-72-82Kyivstar
- +380 (95) 326-26-27Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Power Bank Baseus PPJL65C Elf Digital Display Fast Charging 65W 20000 mAh – універсальний пристрій, створений для швидкої та комфортної зарядки смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших сумісних гаджетів. Модель реалізована в оригінальному дизайні, що виділяється наявністю вбудованого кабелю оранжевого кольору, який контрастує з чорним корпусом, підкреслюючи її привабливий зовнішній вигляд. Плоский кабель з інтерфейсом Type-C підтримує швидку зарядку в обидва боки, що позбавить необхідності постійно мати при собі відповідний кабель і буде дуже зручно під час подорожей. Корпус аксесуара виготовлений із міцного пластику, його приємна на дотик лицьова панель декорована стильною текстурою та глянсовою накладкою, у верхній частині якої розташований LED дисплей, що відображає рівень заряду. У торці пристрою знаходиться пара USB портів, роз'єм Type-C та роз'єм для зручної фіксації інтерфейсу кабелю. Модель підтримує технології PD, QC, SCP, FCP, AFC та PE+. Максимальна вихідна потужність становить 65Вт, ємність вбудованої батареї – 20000mAh.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 9000 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 419 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 152 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 4 997 ₴


