Універсальна мобільна батарея Power Bank XO PR125 Digital Display 50000 mAh (чорний)

- Немає в наявності
- Код: 30508
2 111 ₴
- +380 (98) 122-72-82Kyivstar
- +380 (95) 326-26-27Vodafone
Power Bank XO PR125 Digital Display 50000 mAh - портативний зарядний пристрій, який стане ідеальним вибором для заряджання гаджетів під час поїздок та тривалого відпочинку на природі.
Цей аксесуар заснований на літій-полімерних акумуляторах, завдяки чому він має невеликі розміри і вагу, на відміну від застарілих моделей, менш схильний до зносу.
Корпус повербанку реалізований у стильному дизайні, виготовлений з ударостійкого ABS пластику, має приємну на дотик поверхню. На лицьовій панелі пристрою знаходиться LED дисплей, який активується за допомогою наявної кнопки, відображає рівень заряду у відсотках та поточні значення вихідної напруги та сили струму.
Модель оснащена чотирма USB портами для заряджання різних гаджетів та роз'ємами Micro-USB, Lightning, Type-C, призначеними для її заряджання. Всі роз'єми аксесуара зручно розміщені в одному з його торців, де знаходяться і два потужні світлодіоди, які дозволять використовувати його як ліхтарик.
Місткість повербанка становить 50000mAh, максимальна сила вихідного струму - 2А.
Комплект поставки складається з повербанку та кабелю Micro-USB.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Ліхтарик, Швидка зарядка |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1070 г |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 81 мм |
- Ціна: 2 111 ₴

