Повербанк Baseus Powerbank PPJL 00001 Elf Digital Display Fast Charging 65W 20000 mAh

- Нет в наличии
- Код: 37848
4 997 ₴
+380 (63) 938-81-81
Lifecell
- +380 (98) 122-72-82Kyivstar
- +380 (95) 326-26-27Vodafone
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Power Bank Baseus PPJL65C Elf Digital Display Fast Charging 65W 20000 mAh – універсальний пристрій, створений для швидкої та комфортної зарядки смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших сумісних гаджетів. Модель реалізована в оригінальному дизайні, що виділяється наявністю вбудованого кабелю оранжевого кольору, який контрастує з чорним корпусом, підкреслюючи її привабливий зовнішній вигляд. Плоский кабель з інтерфейсом Type-C підтримує швидку зарядку в обидва боки, що позбавить необхідності постійно мати при собі відповідний кабель і буде дуже зручно під час подорожей. Корпус аксесуара виготовлений із міцного пластику, його приємна на дотик лицьова панель декорована стильною текстурою та глянсовою накладкою, у верхній частині якої розташований LED дисплей, що відображає рівень заряду. У торці пристрою знаходиться пара USB портів, роз'єм Type-C та роз'єм для зручної фіксації інтерфейсу кабелю. Модель підтримує технології PD, QC, SCP, FCP, AFC та PE+. Максимальна вихідна потужність становить 65Вт, ємність вбудованої батареї – 20000mAh.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 9000 мА |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 20000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Набор переходников | Нет |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 419 г |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 152 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Цена: 4 997 ₴


