Универсальная мобильная батарея Power Bank XO PR125 Digital Display 50000 mAh (черный)

- Нет в наличии
- Код: 30508
2 111 ₴
+380 (63) 938-81-81
Lifecell
- +380 (98) 122-72-82Kyivstar
- +380 (95) 326-26-27Vodafone
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Power Bank XO PR125 Digital Display 50000 mAh - портативний зарядний пристрій, який стане ідеальним вибором для заряджання гаджетів під час поїздок та тривалого відпочинку на природі. Цей аксесуар заснований на літій-полімерних акумуляторах, завдяки чому він має невеликі розміри і вагу, на відміну від застарілих моделей, менш схильний до зносу. Корпус повербанку реалізований у стильному дизайні, виготовлений з ударостійкого ABS пластику, має приємну на дотик поверхню. На лицьовій панелі пристрою знаходиться LED дисплей, який активується за допомогою наявної кнопки, відображає рівень заряду у відсотках та поточні значення вихідної напруги та сили струму. Модель оснащена чотирма USB портами для заряджання різних гаджетів та роз'ємами Micro-USB, Lightning, Type-C, призначеними для її заряджання. Всі роз'єми аксесуара зручно розміщені в одному з його торців, де знаходяться і два потужні світлодіоди, які дозволять використовувати його як ліхтарик. Місткість повербанка становить 50000mAh, максимальна сила вихідного струму - 2А. Комплект поставки складається з повербанку та кабелю Micro-USB.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Страна производитель | Китай |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 3 мА |
| Емкость аккумулятора | 50000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Набор переходников | Нет |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Фонарик, Быстрая зарядка |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1070 г |
| Высота | 49 мм |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 81 мм |
- Цена: 2 111 ₴

